Staré pecky z gramodesky

altV pátek 12. dubna v podvečer zazněly v knihovně písničky z dob minulých, let šedesátých, sedmdesátých a osmdesátých dvacátého století. Při písničkách Suchého a Šlitra, Katapultu, Olympiku nebo třeba Beatles se účastníci mohli zavzpomínat na dobu minulou a interprety, které jsme měli a stále máme rádi. Při písničkách byl i prostor na popovídání a vzpomínání nad starými fotografiemi. Nejen těmi, které zobrazují proměnu naší obce, ale zejména nad těmi, které ukazují, jak se u nás dříve žilo, a fotografiemi našich občanů – často těch, kteří už nejsou bohužel mezi námi. Fotografie na posezení přinesl pan starosta, kterému se je podařilo shromáždit na výstavu „Veselice v proměnách času“. Posezení při pěkné hudbě a nad zajímavými fotografiemi bylo moc příjemné.