Centrum regionální literatury

Naše knihovna si dala za cíl být komunitním centrem pro občany Veselice, ale i okolí. Naší snahou bude, aby jste v knihovně našli mnoho zajímavých knih a dalších publikací a vedle toho také, aby jste měli možnost navštívit různé další akce, jako besedy, výstavy, tvořivé dílny a další akce, které obohatí společenský život ve Veselici. Vedle toho na tomto webu chceme zveřejňovat další informace zaměřené např. na sběr historických dokumentů, jako např. pohlednic, fotografií, pozvánek a pod.

Pokud nám můžete poskytnout nějaký historický materiál vážící se k Veselici a nebo alespoň kontakt na osobu vlastnící takovýto dokument, budeme Vám velice vděčni. Kontaktovat nás můžete osobně a nebo prostřednictvím e-mailu - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pokusme se společně budovat archiv, jež poskytne v budoucnu naším následovníkům informace o životě v naší obciPokud nebudou některé odkazy na tomto webu aktivní není to z důvodu nějaké závady. Taková to hesla jsou zde uvedená záměrně, aby bylo zřejmé, co všechno je v okruhu našeho zájmu.