Výstava "Kouzelná příroda Jitky Bařinové"

altPři příležitosti Velikonočního jarmarku ve Veselici byla zahájena výstava fotografií KOUZELNÁ PŘIRODA Jitky Bařinové. Paní Bařinová je profesí ekonomka, která při své pracovní činnosti zakusila i jistou strohost notářské práce, ale také pestrost redaktorského působení. Díky němu se jí dostal do rukou jako neodmyslitelný průvodce fotoaparát a z původní povinnosti se jí postupně stal koníček. Fotografuje hlavně přírodu ať na Vyškovsku, od kud pochází, tak při putování Vysočinou, okolím Prahy, Šumavou,  při procházkách londýnským či vídeňským parkem a také krásnou přírodou Moravského krasu. K výstavě napsala: „Příroda je vzácná součást našeho života, krása, bohatství, mnohé překvapení a inspirace. Moje výstavy mají být příjemnou procházkou v ní.“